חייגו: 050-262-68-89
חפש

 סירי מולטי שף

איזי קוק מציגה סירי מולטי שף באיכות גבוהה שטרם נראו כמותם בארץ: הסיר החדש מיוצר בשילוב טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות שפותחו בקוריאה ומבטיח תוצאות מושלמות ואוכל טעים, בריא ומזין. באמצעות סיר מולטי שף איכותי של איזי קוק, כל אחד ואחת יכולים ליהנות מבישול קל, מאפייה של קינוחים ושל לחמים, מצליית בשרים, ירקות ודגים, מהכנת תבשילים ביתיים ומעוד מגוון אפשרויות ומנות אותן ניתן להכין בעזרת הסיר פורץ הדרך. כדאי לדעת כי איזי קוק מציעה יחד עם סיר מולטי שף מתכונים רבים – הסיר מגיע עם חוברת של 100 מתכונים המתורגמים לעברית, ביניהם מרקים, בשרים, לחמים, דגים, יוגורט וכיוצא באלה.

מולטי קוקר של Easy Cook
ישראלים רבים הבינו כי באמצעות סירי מולטי שף ניתן לקצר משמעותית את משך הכנת המזון וליהנות ממגוון אפשרויות מתקדמות. עם זאת, אין למהר ולרכוש כל סיר מולטי שף שנקרה בדרככם, מאחר שיש בשוק סירים באיכויות שונות וחשוב לבחור רק בסיר איכותי ובטיחותי. כדאי לדעת כי סיר מולטי שף באיכות גבוהה כמו הסיר של המותג איזי קוק מבטיח תוצאות מושלמות בכל שימוש, בטיחות ברמה הגבוהה ביותר ומבחר אפשרויות עצום לבישול, לאפייה, לצליית ירקות ובשרים ולהכנת יוגורטים טעימים ושלל קינוחים מתוקים.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש סירי מולטי שף לשימוש ביתי, כמתנה לקרובי משפחה, לילדים או לעבודה, מהרו להזמין סיר מולטי שף איכותי של איזי קוק. ראוי להדגיש כי באמצעות סיר מולטי שף מתכונים רבים הופכים להיות פשוטים להכנה. הסיר מגיע עם חוברת מתכונים מגוונת, כולם בעברית, וגם אתם תוכלו להשיג תוצאות מעולות ולשדרג את החוויה הקולינרית בביתכם.

אחריות ארוכה לסיר האיכותי והבטיחותי
חשוב לציין כי סירי מולטי שף של איזי קוק מגיעים עם אחריות יצרן ארוכה לתקופה של 12 חודשים, ובכל מקרה של תקלה או של בעיה תקבלו שירות מעולה וסיר חלופי בלי להמתין לתיקון במעבדת השירות של החברה. כמו כן, הסיר מאפשר לכם להכניס אליו את כל החומרים, להפעיל ולהמתין לאוכל בלי צורך להשגיח על הבישול, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור בתכנית ההפעלה המתאימה בקליק אחד, ולהמתין לאוכל הבריא והטעים.  
 
 

איזי קוק - השף הפרטי שלך
  סיר אטום חשמלי איכותי     סירי מולטי שף     סיר ללחם     סיר לעוגה     השף הפרטי שלך     סיר חוסך בזמן     בישול סיר חשמלי     סיר בישול איכותי     סיר חשמלי איכותי     סיר טורבו שף איכותי